Elektroniskās aparatūras ražošanas tehniķis

„Volburg” SIA ir elektronikas ražošanas uzņēmums, kas dibināts 1996.gadā.

Šobrīd aicinām pievienoties savam kolektīvam:

ELEKTRONISKĀS APARATŪRAS RAŽOŠANAS TEHNIĶIS

Darba pienākumi:

  • Elektronisko ierīču montāža;
  • Elektronisko moduļu rokas lodēšana;
  • Elektronisko ierīču remonts, nepilnību novēršana;
  • Elektronisko ierīču testēšana;
  • Problēmu analīze, atskaišu veidošana.

Prasības kandidātam:

Izglītība:

  • Profesionālā vai nepabeigta profesionālā izglītība (tehnika, elektrotehnika, elektronika, mašīnzinības)

Darba pieredze:

  • Rūpniecība – elektrotehnikas, elektronikas rūpniecība
  • Elektronisko komponenšu pārzināšana

Personiskās īpašības:

  • Atbildīga persona ar labām pašorganizācijas prasmēm.

Piedāvājam:

  • Profesionālās apmācības un izaugsmes iespējas
  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Sociālās garantijas
  • Darba laiks – pilna slodze (darbs maiņās)

Ja šis darba piedāvājums ieinteresēja, gaidām CV un pieteikuma vēstules ar norādi „Elektroniskās aparatūras ražošanas tehniķis” uz e-pastu: administratore@volburg.lv

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

  • Published on: November 7, 2018

VOLBURG Ltd.

2 Meza Street, Salaspils, LV-2169, Latvia

VAT No. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Contact us