Ražošanas procesu operātors

Darba pienākumi:
•Nodrošināt SMD montāžas līnijas nepārtrauktu darbību (ražošanas iekārtu uzturēšana, apkalpošana, ražošanas procesa uzraudzīšana)
•Nodrošināt lodēšanas iekārtas nepārtrauktu darbību (iekārtas uzturēšana, apkalpošana, lodēšanas procesa uzraudzīšana)

Prasības kandidātam:

Izglītība:
•Profesionālā vai nepabeigta profesionālā izglītība (tehnika, elektrotehnika, elektronika, mašīnzinības)

Valodu zināšanas:
•Latviešu
•Krievu

Darba pieredze:
•Rūpniecība – elektrotehnikas, elektronikas rūpniecība
•Elektronisko komponenšu pārzināšana
•Pieredze darbā ar ražošanas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību

Personiskās īpašības:
•Atbildīga persona ar labām pašorganizācijas prasmēm.

Piedāvājam:
•Profesionālās apmācības un izaugsmes iespējas
•Darbu stabilā un augošā uzņēmumā
•Sociālās garantijas
•Darba laiks – pilna slodze (darbs maiņās)
•Darba vieta- Salaspils
•Atalgojums bruto- 900 €

Pieteikumu sūtīt uz administratore@volburg.lv

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

  • Published on: februāris 7, 2020

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti