SMT RAŽOŠANAS PROCESA OPERATORS/-E

Darba pienākumi:

  • nodrošināt SMT montāžas līnijas nepārtrauktu darbību (ražošanas iekārtu uzturēšana, apkalpošana, ražošanas procesa uzraudzīšana);
  • nodrošināt lodēšanas iekārtas nepārtrauktu darbību (iekārtas uzturēšana, apkalpošana, lodēšanas procesa uzraudzīšana).

Prasības kandidātiem:

  • tehniskā vai nepabeigta tehniskā/inženierzinātņu izglītība;
  • vēlama darba pieredze elektrotehnikas vai elektronikas rūpniecībā;
  • elektronisko komponenšu pārzināšana un pieredze darbā ar ražošanas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • atbildīga personība ar labām pašorganizācijas prasmēm.

Piedāvājam:

  • profesionālās apmācības un izaugsmes iespējas;
  • darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • sociālās garantijas;
  • gada bonusus;
  • pilnas slodzes darba laiku (darbs maiņās);
  • darba vietu Salaspilī, Meža ielā 2;
  • bruto atalgojumu no 1200 EUR līdz 1800 EUR.

CV ar norādi “SMT operators” lūgums sūtīt uz e-pastu liga.drilina@volburg.lv līdz 16.02.2024.

  • Published on: 17 janvāris, 2024

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti