Industrializācija

Volburg cieši seko industrijas inovācijām, lai vienmēr varētu piedāvāt pašus efektīvākos risinājumus, izmantojot modernāko aprīkojumu.

Piegādes ķēdes menedžments

Volburg materiālu ieguves ekspertīze un spējas ļauj uzņēmumam piedāvāt saviem klientiem būtisku konkurences priekšrocību.

Advancētā izsekojamība

Advancētās izsekojamības risinājums – tā ir iespēja gūt precīzu ieskatu tajā, kas tieši notiek ar PCB montāžu, kamēr Volburg komanda nodrošina tā izstrādi.

Tirgi / Pielietojumi

Volburg ir elektronikas ražošanas uzņēmums, kas eksportē augstas kvalitātes elektronikas produktus uz ES, kas ir viens no visprasīgākajiem tirgiem pasaulē – uz Vāciju, Skandināviju un Lielbritāniju.

Industriālā elektronika

Volburg ilgstoši strādās rūpniecības elektronikas nozarē un ir pieredzējis sarežģītu klientu izaicinājumu materializēšanā dzīvotspējīgos augsto tehnoloģiju risinājumos.

Uzzināt vairāk

Drošības sistēmas

Drošības sistēmu jomā Volburg sniedz savu multinozaru ekspertīzi: sensori, risinājumi un industriālās elektronikas tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Autoindustrija

Ar spēcīgu fokusu uz autoindustriju, Volburg atbilst IATF 16949:2016 prasībām un piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus šajā konkurējošajā jomā.

Uzzināt vairāk

Energotaupīšanas risinājumi

Pastāvīgi augošā atjaunojamo resursu nozare pieprasa ilgtspējīgus un drošus augsto tehnoloģiju risinājumus.

Uzzināt vairāk

Mūsu risinājumi

Volburg piedāvā pilnu inženierijas risinājumu klāstu, ieskaitot PCB izkārtojuma dizainu, programmēšanu, pārbaudi, testēšanas risinājumus un testa ierīces izstrādi.

Industrializācija

Plašā uzņēmuma ražotne ir optimizēta, lai uzlabotu ražošanas procesus. Ražotne sniedz daudz priekšrocību ražošanas procesā, lai tas spētu pilnībā apmierināt klientu vajadzības savlaicīgi.

Volburg ir lepni, ka tās augsti kvalificētais personāls ar padziļinātām tehniskām un rūpnieciskām zināšanām spēj izvērtēt katru pieprasījumu un efektīvi veicināt projektēšanu, ražošanu un inženierijas kvalitāti.

Piegādes ķēdes menedžments

Volburg piegādes ķēdes vadība sastāv no:

  • materiālu un komponenšu ieguves un iegādes koordinēšanas;
  • ilgtermiņa biznesa attiecību veidošanas ar galvenajiem komponenšu un materiālu piegādātājiem;
  • nepārtrauktas piegādātāju attīstīšanas, uzlabojot to sniegumu, nodrošinot piegādes ķēdes iespējami maksimālu efektivitāti;
  • efektīviem loģistikas risinājumiem.

Novecošanas pārvaldība

Papildu izmaksu un pārprojektēšanas riska samazināšana nākotnē, implementējot komponenšu novecošanas riska monitorēšanas sistēmu. Komponenšu dzīves cikla un tā pārtraukšanas analīze PCN datu vadībā. Palīdzība, izvēloties komponentes ar vislabāko pieejamību, kvalitāti un cenu.

Advancētā izsekojamība

Advancētās izsekojamības risinājums – tā ir jūsu iespēja gūt precīzu ieskatu tajā, kas tieši notiek ar PCB montāžu, kamēr Volburg komanda to ražo.

Volburg ir viens no nedaudziem līgumražotājiem, kurš nodrošina detalizētu izsekojamību, lai klienti varētu būt droši, ka viņu PCB montēšana saņem ideālo elektronikas ražošanas plānu, kas tai pienākas un ir nepieciešams.

Visi revolucionārie projekti sākas ar maziem prototipiem.

Mūsu tehnoloģijas

Volburg pamata tehnoloģiskās spējas:

Virsmas montāžas tehnoloģija (SMT)

Tiek nodarbinātas 2 SMD līnijas virsmas montāžas tehnoloģijai (SMT): viena sērijveida ražošanai (40 000 cph max) un otra – pirms sērijveida ražošanai un maziem apjomiem (6000 cph max). BGA, CSP, 0201 komponenšu montāža.

Caur caurumu lodēšanas tehnoloģija (THT)

PCB montāža un lodēšana, izmantojot viļņu un selektīvās lodēšanas iekārtas. Augsti kvalificēts un pieredzējis personāls, kā arī rūpīga katra PCBA kvalitātes kontrole garantē augstu kvalitāti.

Elektronikas pārklāšana un iegremdēšana

Volburg izmanto automatizētā selektīvā pārklājuma iekārtu, lai nodrošinātu papildu PCB aizsardzību pret skarbiem laikapstākļiem jutīgos rūpnieciskos pielietojumos un automašīnās. Pārklājuma cietināšana ar gaisu/UV gaismu. Pārklājuma pārbaude ar AOI/UV gaismu.

Galējā izstrāde un iepakošana

Volburg sniegs konsultācijas un atradīs optimālo līdzsvaru starp pasūtījumu un uz vietas veikto gala ražošanu, veicot nepieciešamo, padziļinātu izmaksu, daļu iegādes un uzņēmuma tīkla pakalpojumu, produkta veiktspējas, kvalitātes prasību un laika ierobežojumu analīzi.

Klientu karte

80% produkcijas Volburg eksportē uz ES: uz Vāciju, Lielbritāniju, Skandināvijas valstīm (Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju, Somiju).

Par mums

SIA Volburg ir elektronikas ražošanas pakalpojumu (EMS) uzņēmums, kas specializējas montētu elektronikas plašu (PCBA) un moduļu ražošanā kopš tā dibināšanas 1996. gadā.

Fokusējamies uz PCBA ražošanu, kā arī sistēmintegrētiem risinājumiem, tostarp mehatroniku, kabeļu instalēšanu, programmatūras augšupielādi un testēšanu. Mums ir ilggadēja pieredze vairākās nozarēs, taču galvenokārt mēs specializējamies rūpniecības, automobiļu un energotaupīšanas jomās. Volburg ir ilgstoša pieredze industriālās elektronikas nozarē ar spēju pārveidot sarežģītus klientu uzdevumus par produktīviem augsto tehnoloģiju risinājumiem. Kā daļa no zviedru – latviešu industriālās grupas mēs spējam nodrošināt papildu ražotnes, ekspertīzi un pakalpojumus ar pievienoto vērtību, piedāvājot konkurētspējīgākus un visaptverošākus risinājumus klientu vajadzību apmierināšanai.

80% produkcijas Volburg eksportē uz Eiropas savienību: Vāciju, Apvienoto karalisti, Skandināvijas valstīm (Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Somija). 10 gadu laikā produktu eksports ir palielinājies no 10 līdz 80%.

Kopš 1996. gada Volburg joprojām ir lojāls uzņēmuma filozofijai – „Mēs darām visu iespējamo saviem klientiem – mēs augam un pelnām savu reputāciju kopā.” Šī filozofija atspoguļojas statistikā – Volburg nekad nav zaudējis nevienu klientu kvalitātes vai servisa dēļ. Pirmais caurlaides koeficients akcepttestos ir 99,5% un piegādes rādītājs ir 95%. Volburg ir partnerattiecības ar tādiem uzņēmumiem kā Matorex AB, STE-Vikan, Accilator Volburg Automotive.

Jaunumi

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti