Tirgi / Pielietojumi

Volburg ir elektronikas ražošanas uzņēmums, kas eksportē augstas kvalitātes elektronikas produktus uz ES, kas ir viens no visprasīgākajiem tirgiem pasaulē – uz Vāciju, Skandināviju un Lielbritāniju.

Industriālā elektronika

Volburg ilgstoši strādās rūpniecības elektronikas nozarē un ir pieredzējis sarežģītu klientu izaicinājumu materializēšanā dzīvotspējīgos augsto tehnoloģiju risinājumos.

Uzzināt vairāk

Drošības sistēmas

Drošības sistēmu jomā Volburg sniedz savu multinozaru ekspertīzi: sensori, risinājumi un industriālās elektronikas tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Autoindustrija

Ar spēcīgu fokusu uz autoindustriju, Volburg atbilst IATF 16949:2016 prasībām un piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus šajā konkurējošajā jomā.

Uzzināt vairāk

Energotaupīšanas risinājumi

Pastāvīgi augošā atjaunojamo resursu nozare pieprasa ilgtspējīgus un drošus augsto tehnoloģiju risinājumus.

Uzzināt vairāk

Industriālā elektronika

Volburg ir ilgstoša pieredze industriālās elektronikas nozarē ar spēju pārveidot sarežģītus klientu uzdevumus par produktīviem augsto tehnoloģiju risinājumiem.
Starp uzņēmuma industriālās elektronikas partneriem ir tādi uzņēmumi kā Accilator Technologies AB (HMI, sensori, elektronika) un Optilia instruments AB (Medicīna/Industrija). Volburg ražo industriālo elektroniku tekstila ražošanas aprīkojumam un drošības sistēmām.

Lai stātos pretim rūpnieciskās elektronikas izaicinājumiem, Volburg ir pielāgojis multinozaru daudzpusību un ekspertīzi mehatronikā, kā arī rūpīgi īsteno labāko nozares praksi, lai sasniegtu un saglabātu augstu kvalitāti. Šī pieeja apvienojumā ar produktu ieguves iespējām un augsti kvalificētu personālu ļauj uzņēmumam izstrādāt un ražot elektronikas produktus pat visprasīgākajām industriālajām aplikācijām.

Saņemt piedāvājumu

Autoindustrija

Ar spēcīgu fokusu uz autoindustriju, Volburg atbilst ISO/TS 16949 prasībām un piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus šajā konkurējošajā jomā. Gadiem ritot, uzņēmums ir strādājis ar virkni sarežģītu projektu un ir izveidojos lojālas partnerattiecības ar tādiem spēlētājiem kā Volvo trucks, Accilator Technologies AB, HUD Solutions AB (HMI), Vikan Marketing (HMI) un citiem. Uzņēmums ir piedalījies Heads-up displeju, automātisko pārnesumkārbu kontrolmoduļu, kā arī dažādas sarežģītības pakāpju cilvēka – mašīnas saskarņu (HMI) izstrādē.

Šobrīd uzņēmums izstrādā jaunu “Smart” klases autopastiprinātāju ar plašāku funkcionalitāti, izmantojot jaunu dizaina metodoloģiju, kas uzlabo uzņēmuma konkurētspēju.

Saņemt piedāvājumu

Drošības sistēmas

Drošības sistēmu jomā Volburg sniedz savu multinozaru ekspertīzi: sensori, risinājumi un industriālās elektronikas tehnoloģijas. HMI saskarne; viedsistēmas un programmatūru zināšanas; izturība un efektivitāte; un pāri visam – kvalitāte, problēmu risinājumi un klientu atbalsts. Uzņēmums ir patiesi uzticams partneris augsto prasību pilnajā drošības sistēmu jomā.

Saņemt piedāvājumu

Energotaupīšanas risinājumi

Pastāvīgi augošā atjaunojamo resursu nozare pieprasa ilgtspējīgus un drošus augsto tehnoloģiju risinājumus. Prasmīgais un kompetentais Volburg personāls ar ilggadējo pieredzi sarežģītu iekārtu pielietošanā piedāvā tieši to, kas klientam ir nepieciešams, lai spētu izcelties šajā dinamiskajā tirgū. Volburg spēj izstrādāt advancētas komponentes un sistēmas viedajai mājas vadībai, kā arī citus energoefektivitātes jomas produktus.

Izmantojot plašo pieredzi, kas gūta, ražojot un strādājot ES tirgū, kā arī ņemot vērā Volburg stratēģisko fokusu uz ilgtermiņa attīstību un partnerību, Volburg ir ieguvis unikālu inovāciju un stabilitātes kombināciju, lai attīstītu energoefektīvu un ilgtspējīgu elektroniku un risinājumus.

Saņemt piedāvājumu

Klientu karte

80% produkcijas Volburg eksportē uz ES: uz Vāciju, Lielbritāniju, Skandināvijas valstīm (Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju, Somiju).

STRĀDĀJIET AR MUMS

Uzņēmuma pamatmērķis ir nodrošināt klientiem pasaules klases kvalitātes pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu. Volburg ir ieviesis QA moduli ar EDI iespējām – ERP sistēmu “Monitor” ar pilnu izsekojamību.

Saņemt piedāvājumu