Inženiertehniskie risinājumi

Volburg piedāvā pilnu inženiertehnisko risinājumu klāstu, tostarp PCB izkārtojuma projektēšanu, programmēšanu, pārbaudi, testēšanas risinājumus un testējamo vienību izstrādi. Tiek sniegts inženiertehniskais atbalsts laikā, kad tiek pielāgoti jauni produkti ražošanas procesam, tāpat, ja nepieciešams, iespējams pastarpināti veikt pārprojektēšanu. Produktu programmēšana, tostarp testēšanas vienību izstrāde.

PCB, SMD montāža un lodēšana

Kvalificētie Volburg inženieri spēj nodrošināt maza vai vidēja apjoma PCB ražošanu ar virsmas montāžas tehnoloģiju (SMT) un caur caurumu lodēšanas tehnoloģiju (THT) iespējām, izmantojot modernas iekārtas. Piedāvātie pakalpojumi ietver visu komponenšu iepirkumu, visaptverošu pārbaudi un testēšanu, kā arī gala montāžu un iepakošanu. Volburg spēj montēt jebkuras sarežģītības PCB plates.

Visi revolucionārie projekti sākas ar maziem prototipiem.

Galējā izstrāde un sistēmintegrācija

Volburg nodrošina galējās izstrādes pakalpojumus un saražoto komplektāciju un detaļu sistēmu integrāciju. Uzņēmums piedāvā arī visu nepieciešamo piederumu un komponenšu izstrādi un iegādi – manuāļus, plastmasas un metāla iekšējās un ārējās komponentes un stiprinājumus, programmatūras izstrādi un uzstādīšanu, nodrošinot atbilstošu iepakojumu un pat tiešās piegādes pakalpojumus gala klientiem.

Piedāvājumā ir šādi pakalpojumi:

  • lielākas vienības veidojošu apakšvienību montāža, ieskaitot plastmasas un metāla detaļas, kā arī kabeļus;
  • galēji izstrādāti produkti;
  • rokasgrāmatu pasūtīšana un pievienošana gala produkta iepakojumā. Ir iespējama tiešā piegāde gala patērētājam.

Galējā izstrāde un sistēmintegrācija

Neatkarīgi no produkta izmantošanas apstākļiem un noteikto uzdevumu sarežģītības – agresīvu laikapstākļu vide ar plašu darba temperatūras diapazonu, lieljaudas pielietojumi, vadi un savienojumi starp daudzām rotējošām daļām, kas pakļautas rūpnieciskiem šķidrumiem, vai pat gadījumā, ja potenciālais produkts ir tikai sadzīves tehnika, kas paredzēta darbam iekštelpās – Volburg palīdzēs izvēlēties un nodrošināt atbilstošo produkta kabeļu stiprinājumu vai izvietošanu, kā arī sabalansēt prasības un izmaksas, un izstrādās optimālo izvietojumu, ceļu un atbilstošās turēšanas un montāžas daļas.

Ar visaptverošām praktiskajām zināšanām mehatronikas, rūpniecības un automobiļu produktu ražošanas jomā Volburg sniegs vispiemērotāko risinājumu, lai nodrošinātu signālu un strāvas plūsmu produktos neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem.

Testēšanas risinājumi

Rūpīga testēšana un pārbaude ir fundamentāla Volburg ražošanas procesa sastāvdaļa, lai spētu sasniegt un noturēt izcilu produktu kvalitāti un klientu apmierinātību.

Kvalitatīvi instrumenti gan prototipiem, gan arī liela apjoma montāžai – tie ir mūsu inspekcijas un testēšanas risinājumi. Mēs piedāvājam testēšanas risinājumu izstrādi, kas nodrošina mūsu klientu vēlmju precīzu izpildi.

Visi revolucionārie projekti sākas ar maziem prototipiem.

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti