Elektronikas ražošanas pakalpojumi

Izpēte un izstrāde (R&D)

Paralēli produktu izstrādei Volburg veic arī pētniecisko darbu.
Uzņēmumam ir plaša pieredze pētniecībā un izstrādē, sadarbojoties ar OEM, Exator grupas uzņēmumiem un izmantojot savu pieredzi. Uzņēmums saprot klientu vēlmes un vajadzības, un var nodrošināt inženierijas, dizaina un plānošanas atbalstu. Visos dizaina, testēšanas, ražošanas un pārprojektēšanas posmos tiek nodrošināta individuāla pieeja.

Materiālu izpētes pamatā Volburg ir radījis jaunu tehnoloģisko koncepciju un ieteikumus, lai palielinātu lodēšanas, adezīva un pārklājuma procesu kvalitāti elektronisko moduļu ražošanas procesa uzlabošanai.

Šobrīd izstrādē

Volburg šobrīd izstrādā:

  • jaunas PoP (daudzslāņu montāžas) tehnoloģijas elektronisko vienību ražošanai;
  •  jaunu „Smart” klases automobiļu pastiprinātājus ar plašāku funkcionalitāti, izmantojot jaunu dizaina metodiku un uzlabojot uzņēmuma konkurētspēju;
  • bezvadu sensoru kontroles sistēmu izstrādes pētniecības projekts –  izpētīt visefektīvāko metodi, kā mehānisko enerģiju pārveidot par elektrisko, lai pārraidītu radiosignālu, izstrādātu drošu radiopārraides un uztveršanas protokolu, signālu uzglabāšanas, apstrādes un vizualizācijas programmatūru, kā arī veiktu tirgus / industrijas izpēti.