Industrializācija

Plašā uzņēmuma ražotne ir optimizēta, lai uzlabotu ražošanas procesus. Ražotne sniedz daudz priekšrocību ražošanas procesā, lai tas spētu pilnībā apmierināt klientu vajadzības savlaicīgi.

Volburg ir lepni, ka tās augsti kvalificētais personāls ar padziļinātām tehniskām un rūpnieciskām zināšanām spēj izvērtēt katru pieprasījumu un efektīvi veicināt projektēšanu, ražošanu un inženierijas kvalitāti.

Saņemt piedāvājumu

Piegādes ķēdes vadība

Volburg piegādes ķēdes vadība sastāv no:

  • materiālu un komponenšu ieguves un iegādes koordinēšanas;
  • ilgtermiņa biznesa attiecību veidošanas ar galvenajiem komponenšu un materiālu piegādātājiem;
  • nepārtrauktas piegādātāju attīstīšanas, uzlabojot to sniegumu, nodrošinot piegādes ķēdes iespējami maksimālu efektivitāti;
  • efektīviem loģistikas risinājumiem.

Novecošanas pārvaldība

Papildu izmaksu un pārprojektēšanas riska samazināšana nākotnē, implementējot komponenšu novecošanas riska monitorēšanas sistēmu. Komponenšu dzīves cikla un tā pārtraukšanas analīze PCN datu vadībā. Palīdzība, izvēloties komponentes ar vislabāko pieejamību, kvalitāti un cenu.

Saņemt piedāvājumu

Advancētā izsekojamība

Advancētās izsekojamības risinājums – tā ir jūsu iespēja gūt precīzu ieskatu tajā, kas tieši notiek ar PCB montāžu, kamēr Volburg komanda to ražo.

Volburg ir viens no nedaudziem līgumražotājiem, kurš nodrošina detalizētu izsekojamību, lai klienti varētu būt droši, ka viņu PCB montēšana saņem ideālo elektronikas ražošanas plānu, kas tai pienākas un ir nepieciešams.

Saņemt piedāvājumu

STRĀDĀJIET AR MUMS

Uzņēmuma pamatmērķis ir nodrošināt klientiem pasaules klases kvalitātes pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu. Volburg ir ieviesis QA moduli ar EDI iespējām – ERP sistēmu “Monitor” ar pilnu izsekojamību.

Saņemt piedāvājumu