Izstrādes process

Volburg ir vieta, kas paredzēta oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM). Uzņēmums piedāvā PCBA projektēšanu, testēšanu, ražošanu un piegādi, kā arī nodrošina preču atgriešanas un remonta pakalpojumus. Serviss ietver produktu pielāgošanu ražošanas procesiem, pārprojektēšanu un komponenšu piegādi.

Visi revolucionārie projekti sākas ar maziem prototipiem.

Izpēte un izstrāde (R&D)

Uzņēmumam ir plaša pieredze pētniecībā un izstrādē, kas iegūta, apvienojot pašu pieredzi un sadarbību ar OEM. Uzņēmums saprot klientu vēlmes un specifiskās vajadzības, un var sniegt inženierijas, projektēšanas un plānošanas atbalstu. Tiek nodrošināta Individuāla pieeja visos projektēšanas, testēšanas, ražošanas un pārprojektēšanas posmos.

Lasīt vairāk

APQP

Lai turpinātu nodrošināt klientiem izcilu kvalitāti, Volburg stingri un konsekventi veic advancētu produktu kvalitātes plānošanu visos posmos – sākot no pirmajiem dizaina soļiem līdz ražošanai. Tāpat Volburg veic arī testēšanu (AOI, ICT, EOL), novērtēšanu un nepieciešamās koriģējošās darbības, lai nodrošinātu to, ka mūsu klienti saņem pasaules klases kvalitātes produktus ar mērķi netraucēti turpināt savas reputācijas veidošanu.

Lasīt vairāk

Atbilstība ES prasībām

Apvienojot vairāk nekā 20 gadu ilgu praktisko ražošanas pieredzi Eiropas savienībā ar zviedru holdinga uzņēmuma Exator atbalstu, Volburg nodrošina klientiem padziļinātas zināšanas un pamatu veiksmīgai produktu izstrādei un ražošanai saskaņā ar ES biznesa specifikācijām un prasībām.

Lasīt vairāk

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti