Ko mēs piedāvājam

Prototipēšana

Visi revolucionārie projekti sākas no maziem prototipiem.

Volburg sniedz prototipēšanas pakalpojumus un atbalstu visiem klientiem – sākot no elektronikas startapiem, dizaina komandām, biznesa attīstības, izpētes un attīstības (R&D), līdz pat rūpnieciskajiem un automobiļu oriģinālās aparatūras ražotājiem (OEM) un stratēģiskajiem pircējiem. Iespējama maza un vidēja ražošanas apjoma dažādas sarežģītības prototipu un PCB plašu montāža.

Lasīt vairāk

Izstrāde

Volburg šobrīd izstrādā:

  • jaunas PoP (daudzslāņu montāžas) tehnoloģijas elektronisko vienību ražošanai;
  • jaunu „Smart” klases automobiļu pastiprinātājus ar plašāku funkcionalitāti, izmantojot jaunu dizaina metodiku un uzlabojot uzņēmuma konkurētspēju;
  • bezvadu sensoru kontroles sistēmu izstrādes pētniecības projekts –  izpētīt visefektīvāko metodi, kā mehānisko enerģiju pārveidot par elektrisko, lai pārraidītu radiosignālu, izstrādātu drošu radiopārraides un uztveršanas protokolu, signālu uzglabāšanas, apstrādes un vizualizācijas programmatūru, kā arī veiktu tirgus / industrijas izpēti.
Lasīt vairāk

Ražošana

Volburg piedāvā pilnu inženiertehnisko risinājumu klāstu, tostarp PCB izkārtojuma projektēšanu, programmēšanu, pārbaudi, testēšanas risinājumus un testējamo vienību izstrādi. Tiek sniegts inženiertehniskais atbalsts laikā, kad tiek pielāgoti jauni produkti ražošanas procesam, tāpat, ja nepieciešams, iespējams pastarpināti veikt pārprojektēšanu. Produktu programmēšana, tostarp testēšanas vienību izstrāde.

Lasīt vairāk

Visi revolucionārie projekti sākas ar maziem prototipiem.