Par mums

SIA Volburg ir elektronikas ražošanas pakalpojumu (EMS) uzņēmums, kas specializējas montētu elektronikas plašu (PCBA) un moduļu ražošanā kopš tā dibināšanas 1996. gadā.

Fokusējamies uz PCBA ražošanu, kā arī sistēmintegrētiem risinājumiem, tostarp mehatroniku, kabeļu instalēšanu, programmatūras augšupielādi un testēšanu. Mums ir ilggadēja pieredze vairākās nozarēs, taču galvenokārt mēs specializējamies rūpniecības, automobiļu un energotaupīšanas jomās. Volburg ir ilgstoša pieredze industriālās elektronikas nozarē ar spēju pārveidot sarežģītus klientu uzdevumus par produktīviem augsto tehnoloģiju risinājumiem. Kā daļa no zviedru – latviešu industriālās grupas mēs spējam nodrošināt papildu ražotnes, ekspertīzi un pakalpojumus ar pievienoto vērtību, piedāvājot konkurētspējīgākus un visaptverošākus risinājumus klientu vajadzību apmierināšanai.

80% produkcijas Volburg eksportē uz Eiropas savienību: Vāciju, Apvienoto karalisti, Skandināvijas valstīm (Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Somija). 10 gadu laikā produktu eksports ir palielinājies no 10 līdz 80%.

Kopš 1996. gada Volburg joprojām ir lojāls uzņēmuma filozofijai – „Mēs darām visu iespējamo saviem klientiem – mēs augam un pelnām savu reputāciju kopā.” Šī filozofija atspoguļojas statistikā – Volburg nekad nav zaudējis nevienu klientu kvalitātes vai servisa dēļ. Pirmais caurlaides koeficients akcepttestos ir 99,5% un piegādes rādītājs ir 95%. Volburg ir partnerattiecības ar tādiem uzņēmumiem kā Matorex AB, STE-Vikan, Accilator Volburg Automotive.

Uzņēmuma struktūra

Partneru tīkls

Electronics:

multicad logo

MultiCad i Stockholm AB

PCB ražošana, PCBA prototipēšana
SKATĪT →
vikan marketing logo

STE-Vikan SIA

Kabeļu instalēšana un sensori
SKATĪT →

Automotive:

 

 

 

Accilator Volburg Automotive

Projekti un loģistikas ķēdes automobiļu OEM.
SKATĪT →
accilator technologies logo

Accilator Technologies AB

Advancēti tehniskie risinājumi automobiļiem.
SKATĪT →
head up display logo

HUD Solutions Sweden AB

Head-up displeju risinājumi komerciālajam un pasažieru transportam
SKATĪT →

Electromechanic & Optics:

geeplus logo

Geeplus Europe Limited

Advancētu palaidējierīču projektēšana un piegāde
SKATĪT →
optilia logo

Optilia Instruments AB

Optiskās inspekcijas sistēmas.
SKATĪT →

STRĀDĀJIET AR MUMS

Uzņēmuma pamatmērķis ir nodrošināt klientiem pasaules klases kvalitātes pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu. Volburg ir ieviesis QA moduli ar EDI iespējām – ERP sistēmu “Monitor” ar pilnu izsekojamību.

Saņemt piedāvājumu

Tirgi / Pielietojumi

Volburg ir elektronikas ražošanas uzņēmums, kas eksportē augstas kvalitātes elektronikas produktus uz ES, kas ir viens no visprasīgākajiem tirgiem pasaulē – uz Vāciju, Skandināviju un Lielbritāniju.

Industriālā elektronika

Volburg ilgstoši strādās rūpniecības elektronikas nozarē un ir pieredzējis sarežģītu klientu izaicinājumu materializēšanā dzīvotspējīgos augsto tehnoloģiju risinājumos.

Uzzināt vairāk

Drošības sistēmas

Drošības sistēmu jomā Volburg sniedz savu multinozaru ekspertīzi: sensori, risinājumi un industriālās elektronikas tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Autoindustrija

Ar spēcīgu fokusu uz autoindustriju, Volburg atbilst IATF 16949:2016 prasībām un piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus šajā konkurējošajā jomā.

Uzzināt vairāk

Energotaupīšanas risinājumi

Pastāvīgi augošā atjaunojamo resursu nozare pieprasa ilgtspējīgus un drošus augsto tehnoloģiju risinājumus.

Uzzināt vairāk

Klientu karte

80% produkcijas Volburg eksportē uz ES: uz Vāciju, Lielbritāniju, Skandināvijas valstīm (Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju, Somiju).

VOLBURG Ltd.

Meža iela 2, Salaspils, LV-2169, Latvija

Reģ.nr. LV40003293907

+371 675 197 80

info@volburg.lv

Kontakti